XXXIV Mały Konkurs Recytatorski w MDK

Projekt Patriotyczno - Edukacyjny
Młodzież Wierna Tradycjom Niepodległościowym- NIEPODLEGŁA NA AFISZU.

Wizyta studyjna międzynarodowego programu Erasmus

Miło nam poinformować, że nasze uczennice, reprezentantki klas I-III i IV-V mogły zaprezentować swoje talenty recytatorskie na scenie MDK w XXXIV Małym Konkursie Recytatorskim. Młode recytatorki zostały docenione przez komisję konkursową: Jagoda Kordecka z Ia zdobyła 2 miejsce, Apolonia Owczarek z III e wyróżnienie, Faustyna Goerick z Vb 1 miejsce, a Paulina Parczewska z IVa wyróżnienie. Recytatorki przygotowały: Katarzyna Laszuk – Romanowicz, Katarzyna Kurek - Raszlińska i Aleksandra Maciejewska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na artystycznej scenie!
Rozmiar: 50910 bajtówRozmiar: 50910 bajtówRozmiar: 50910 bajtówRozmiar: 50910 bajtówRozmiar: 50910 bajtówRozmiar: 50910 bajtów

Wystawa prac uczniów SP12 zrealizowana w ramach
Projektu Patriotyczno—Edukacyjnego
Młodzież Wierna Tradycjom Niepodległościowym- NIEPODLEGŁA NA AFISZU.

10 kwietnia w ramach wizyty studyjnej międzynarodowego programu Erasmus, odwiedzili naszą szkołę nauczyciele z Wielkiej Brytanii. Poznali wiele rodzajów skał i minerałów na lekcji geografii pana Mateusza Paradowskiego w kl VII a, uczyli się matematyki wykorzystując elementy kodowania w kl III e u pani Renaty Borowieckiej oraz ��języka angielskiego razem z kl III b i panią Agatą Siedlecką. Goście, pod opieką pani Joanny Liskowicz, także zwiedzili naszą szkołę. Wyszli zachwyceni, bardzo nam dziękując za gościnę, co nas niezmiernie cieszy.
Rozmiar: 29095 bajtówRozmiar: 29095 bajtówRozmiar: 29095 bajtówRozmiar: 29095 bajtówRozmiar: 29095 bajtów