Polish

Rozmiar: 20767 bajtów

W obiektywie

IMPREZY I WYDARZENIA w roku szkolnym 2017/2018


LutyRozmiar: 30198 bajtów

Ferie, ferie... i po feriach!

"Megamisja z 12" - drzwi otwarte w naszej szkoleFerie, ferie... i po feriach! A my mamy wspaniałe wspomnienia z półzimowiska zorganizowanego w naszej szkole! To były dni wypełnione zabawą, wieloma atrakcjami i radością!
Czegóż my nie robliliśmy? Spotkaliśmy się z funkcjonariuszami Policji, z którymi rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas ferii i uprawiania sportow zimowych, mieliśmy okazję poznać specyfikę pracy Żandarmerii Wojskowej, obejrzeliśmy też sprzęt Straży Pożarnej i uczyliśmy sie udzielania pierwszej pomocy. Każdy nowy dzień przynosił nowe przygody: spotkaliśmy się z wikingami z Truso, w Bibliotece Elbląskiej testowaliśmy gry multimedialne, braliśmy udział w warsztatach plastycznych i obejrzeliśmy film edukacyjny o życiu pingwinów oraz ekarnizację "Tytusa, Romka i A'Tomka" i "Dzienniczka cwaniaczka". Niezapomniany był również wyjazd do Kwidzyna - spokanie z historią i zwiedzanie muzeum, gdzie poznaliśmy kulturę ludową i przyrodę Powiśla. Nasz czas wypełniły energiczne zajęcia - wyskakaliśmy się na trampolinach w Jump Fitness, braliśmy udział w rozgrywkach i meczach międzygrupowych, spacerowaliśmy, a ferie pożegnaliśmy przy ognisku w Bażantarni. To był niezapomniany czas, spędzony w ciekawy i wartościowy sposób!
Z pozdrowieniami!
Beata Anna Dziemidowicz
Rozmiar: 17542 bajtów Rozmiar: 17542 bajtów Rozmiar: 17542 bajtów Rozmiar: 17542 bajtów
Rozmiar: 24454 bajtów24 lutego do naszej szkoły zawitali niezwykli goście, którzy wzięli udział w „Megamisji z 12“ zorganizowanej z okazji Dnia Otwartego Szkoły. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w zajęciach z kodownia na matach i komputerach, programowania ozobotów, ożywiania kolorowych rysunków za pomocą aplikacji Quiver, rozpoznawania skał i minerałów oraz poznawania świata przez doświadczanie. Samodzilenie wykonały masę do modelowania. Ponadto mogły spróbować zdrowych przekąsek w naszych stoiskach ze zdrową żywnościa, rozruszać się podaczas pokonywania toru przeszkód oraz doładować energetycznie w Kosmicznej Kawiarence, gdzie czekały na nie kolorowe galaretki. Każdy mógł skorzystac z porad pani logopedy w Mobilnym Centrum Logopedycznym oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole. Odbyło się także rozstrzygnięcie plastycznego konkursu pt" Karnawał zwierząt" To był mega niezwykły dzień☺ Dziękujemy, że byliście z nami.
Rozmiar: 33585 bajtów Rozmiar: 33585 bajtów Rozmiar: 33585 bajtów
Rozmiar: 21530 bajtów Rozmiar: 21530 bajtów
Rozmiar: 21530 bajtów