Rozmiar: 20767 bajtów

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

"Happy Egg Hunt"

Pamięci Żołnierzy Wyklętych
14 marca w Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód przy ul. Mierosławskiego 5 w Elblągu odbyło się podsumowanie konkursów upamiętniających pamięć Żołnierzy Wyklętych. Podczas uroczystości w programie artystycznym wystąpili uczniowie naszej szkoły. Ich pełen emocji występ nie tylko wprowadził zebranych w tematykę spotkania, ale także przywołał sylwetki tych, o których przez długie lata nie wolno było mówić.
W konkursach związanych z dniem 1 marca, czyli Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, brali także udział nasi wychowankowie. Możemy pochwalić się sukcesami w poszczególnych kategoriach.
Konkurs plastyczny „Cześć i Chwała Bohaterom"
3. miejsce - Dominika Ilnicka - Szkoła Podstawowa nr 12
Konkurs filmowy „Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych"
Kategoria wiekowa:
Szkoły podstawowe i gimnazja:
1. miejsce - Agnieszka Sosnowska - Szkoła Podstawowa nr 12
2. miejsce Klaudia Dembowska - Szkoła Podstawowa nr 12
wyróżnienie Dimitr Jabłoński - Szkoła Podstawowa nr 12
Konkurs literacki „Żołnierze Wykleci - Żołnierze Niezłomni"
kategoria wiekowa
Szkoły podstawowe i gimnazja:
2. miejsce - Klaudia Dembowska - SP 12 w Elblągu
Gratulujemy!
Rozmiar: 29005 bajtów Rozmiar: 29005 bajtówRozmiar: 29005 bajtówRozmiar: 29005 bajtów

22 marca w SP4 miała miejsce pierwsza edycja nowego wielkanocnego konkursu języka angielskiego pt "Happy Egg Hunt". Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż trzecioklasiści wykazali się niebywałą znajomością języka angielskiego, rozwiązując wiele ciekawych łamigłówek, m.in. wykreślanki, dopasowywanki, układanie zdań…Drużyna z naszej szkoły w składzie Zosia O'Connor,Marta Ciszek i Marcel Bednarski z kl.III d zdobyli II miejsce! Gratulujemy!
Rozmiar: 34310 bajtów Rozmiar: 34310 bajtówRozmiar: 34310 bajtów