Dzień Kobiet
8 marca to szczególny dzień, pełen radości, uśmiechu i życzeń. Panowie i chłopcy nie zapomnieli o marcowym święcie i winszowali wszystkim Kobietkom, tym dużym i najmłodszym.
Z okazji Dnia Kobiet chłopcy ze szkolnej świetlicy złożyli także najpiękniejsze życzenia i wręczyli laurki Paniom pracującym w Departamencie Edukacji w Urzędzie Miasta w Elblągu.

Czy wiecie, że dziś przyszła wiosna? A wraz z nią przemiła wiadomość! Amelka Kordel z klasy 1 a zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idzie wiosna", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu! Zwyciężczyni gratulujemy i dziękujemy za wkład pracy, zaangażowanie i piękne reprezentowanie naszej szkoły! Życzymy też dalszych sukcesów!

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą pisankę", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Elblągu, Paulina Chwienda z klasy 2c zajęła I miejsce. Gratuluję zwyciężczyni i życzę kolejnych osiągnięć!

Konkurs Najpiękniejsza Pisanka
26 marca w Świetlicy nastąpiło rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu na Najpiękniejszą Pisankę. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze świętami Wielkiej Nocy. Do udziału swoje prace zgłosiło blisko 20 dzieci z klas I, II i III. Pisanki wykonane w różnych technikach tradycyjnych, jak również tych bardziej nowoczesnych i popularniejszych oceniane były pod względem estetyki wykonania oraz walorów artystycznych. Nagrodzone prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej przy wejściu do naszej szkoły. Ostatecznie laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Pola Piotrowska, kl. 0, Maja Węglikowska, kl. I b, Mateusz Król, kl. I b
II miejsce: Julian Paradowski, kl. I a, Antonina Król, kl. II a, Zofia Matusiak, kl. II b
III miejsce: Dominika Bejerska, kl. I b, Mateusz Kruczkowski, kl. I c, Jan Mazurowski, kl. I c, Maja Ciemiecka, kl. II b, Nadia Smolarek, kl. III a, Mateusz Żytelewski, kl. III a
Nagrody i dyplomy czekały nie tylko na zwycięzców konkursu, ale także na wszystkich uczestników, którym serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Rozmiar: 29225 bajtówRozmiar: 26781 bajtówRozmiar: 23943 bajtów