"Jesienne cudaki i warzywne zwierzaki"
W dniu 9 X 2017 do świetlicy szkolnej zawitały warzywa z dyni, marchewki, cebuli. Tworzyliśmy warzywne zwierzaki i kolorowe cudaki. Już wkrótce zapraszamy na jesienną wystawę !
Rozmiar: 27162 bajtów Rozmiar: 27162 bajtów Rozmiar: 27162 bajtów

"Nasz ogródek"
W Naszym świetlicowym ogródku trwają jesienne prace. Chłopcy z kl III F i II B przekopali i zagrabili nam grządki. Dzieci z KL II A posadziły cebule wiosennych kwiatów - tulipanów, hiacyntów, żonkili, krokusów, przebiśniegów. Jaki piękny będzie nasz ogródek wiosną !

"Dary Jesieni świetliki zmieniły w kolorowe owocowo-warzywne cudaki. Można je oglądać na szkolnym korytarzu."

"Zajęcia plastyczne na świetlicy. Pająk."
Rozmiar: 22894 bajtów Rozmiar: 22894 bajtów

"Z okazji Światowego Dnia Zwierząt dzieci na zajęciach świetlicowych wykonały kotki z surowców wtórnych"

Świetliczaki z okazji jakże ważnego święta, chciałyby złożyć najserdeczniejsze życzenia... By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło..
Rozmiar: 20728 bajtów

Dzień pocztowca
18 października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej. Z tej okazji Świetliki wybrały się z życzeniami do pobliskiego Urzędu Pocztowego mieszczącego się przy ulicy Nowowiejskiej. W trakcie wycieczki dzieci miały możliwość przyjrzenia się pracy urzędników pocztowych. Z zainteresowaniem słuchały Pani tam pracującej i oglądały pomieszczenie poczty. Wycieczka podobała się naszym Świetlikom, które w podziękowaniu oraz z okazji Święta Pocztowca złożyły życzenia oraz wręczyły drobny upominek na ręce Pani kierownik poczty.

"Dzieci ze świetlicy uruchomiły wyobraźnię i wyczarowały z jesiennych skarbów piękny jesienny las."

Dynia przestrzenna z papieru. Zajęcia plastyczne na świetlicy z kl IIc
Rozmiar: 20940 bajtów

Zajęcia plastyczne na świetlicy- nietoperze wampirki
Rozmiar: 22496 bajtów Rozmiar: 22496 bajtów