STYCZEŃ

12 stycznia Pani Żaneta Arlik-Kuskowska wraz z dziećmi z kl IIIB projektowały maski karnawałowe.

18 stycznia w świetlicy świętowaliśmy zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z klas pierwszych zaprezentowały przepiękne wiersze i zaśpiewały "Cza - czę dla babci i dziadka". Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę i konkurencje. Śmiechu było co niemiara przy tańcach na gazecie i z balonami, szyciu guzików przez dziadków i karmieniu wnucząt przez babcie.
Święto Babci i Dziadka było wspaniałą okazją do wzruszającego, miłego, rodzinnego spotkania oraz podziękowania dziadkom za ich czas, poświęcenie i miłość.
Rozmiar: 49946 bajtówRozmiar: 49946 bajtówRozmiar: 49946 bajtówRozmiar: 49946 bajtówRozmiar: 49946 bajtów